Pomagamy spełnić marzenie
otaczając profesjonalną opieką pary
starające się o poczęcie nowego życia

Zapraszamy do kontaktu
(61) 820 30 51 603 936 850 Janiny Omańkowskiej 51,
60-465 Poznań


Dane Kontaktowe

 

Osrodek Diagnostyki 

i Leczenia Niepłodności

ul. Janiny Omańkowskiej 51
60-465 Poznań
pokaż na mapie

 

Telefon

+48 (61) 820 30 51

+48 603 936 850


Email

rejestracja@medart.pl

Podstawowe informacje

Nasz ośrodek specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu niepłodności. Już 15 lat towarzyszymy pacjentom w ich staraniach o poczęcie dziecka. Oferując naszą fachową pomoc od momentu pierwszej konsultacji aż po szczęśliwe narodziny, umożliwiliśmy wielu parom stanie się szczęśliwymi rodzicami.

Wysoki wskaźnik ciąż wśród pacjentów zgłaszających się do kliniki MedART jest wynikiem pracy doświadczonych specjalistów korzystających w czasie terapii i zabiegów z najnowocześniejszej aparatury medycznej, dostępnej jedynie w kilku placówkach w naszym kraju. Dzięki temu jesteśmy jedną z najbardziej cenionych  klinik leczących niepłodność w Polsce, która cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów i dużym zaufaniem współpracujących z nami lekarzy.

Personel kliniki został dobrany w taki sposób, aby odpowiedzieć na potrzeby jak największej liczby pacjentów. Ponieważ istnieje wiele metod leczenia niepłodności, pragniemy zagwarantować każdej parze profesjonalną opiekę, dostosowaną do jej konkretnej sytuacji zdrowotnej.


Lekarze:


Psycholog:

  • dr n. med. MARTA CZARNECKA-IWAŃCZUK


Biolodzy:

 

Położne:

 

Pielęgniarki:

 

Rejestracja:


« powrót strona główna